Fundacja Bądź Aktywny O nas i naszych działaniach

O nas i naszych działaniach. Fundacja powstała 13 stycznia 2014. Jej cele to. Pobudzanie i wspieranie aktywności społeczności lokalnych,. Nauka, edukacja, oświata i wychowanie dzieci, młodzieży, dorosłych,seniorów,. Promowanie idei uczenia się przez całe życie, włączając w to szkolnictwo zawodowe oraz kształcenie nieformalne,. Organizowanie pomocy społecznej, w tym pomocy ludziom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin,. Dumnie wspierane przez WordPressa.

OVERVIEW

This domain fundacjabadzaktywny.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have explored seven pages within the site fundacjabadzaktywny.org and found zero websites interfacing with fundacjabadzaktywny.org. We were able to observe two contacts and locations for fundacjabadzaktywny.org to help you connect with them. This domain fundacjabadzaktywny.org has been on the internet for five hundred and thirty-three weeks, seventeen days, fifteen hours, and twenty-six minutes.
Locations
Online Since
Apr 2014

FUNDACJABADZAKTYWNY.ORG RANKINGS

This domain fundacjabadzaktywny.org has seen variant amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjabadzaktywny.org

Traffic ranking (by month) for fundacjabadzaktywny.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjabadzaktywny.org

FUNDACJABADZAKTYWNY.ORG HISTORY

This domain fundacjabadzaktywny.org was created on April 17, 2014. It is now five hundred and thirty-three weeks, seventeen days, fifteen hours, and twenty-six minutes young.
REGISTERED
April

WEBSITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJABADZAKTYWNY.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjabadzaktywny.org Mobile Screenshot of fundacjabadzaktywny.org Tablet Screenshot of fundacjabadzaktywny.org

Uslugi Elektroniczne i Komputerowe Dariusz Dybek

Dariusz Dybek

Kaczkowskiego 87

Belchatow, 97-400

11 Internet Sp. z o.o.

Host Master

ul. ZLOTA, nr 59

Warszawa, 00-120

FUNDACJABADZAKTYWNY.ORG HOST

I detected that a lone root page on fundacjabadzaktywny.org took one thousand three hundred and fourteen milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider fundacjabadzaktywny.org not secure.
195.242.92.40

NAME SERVERS

ns-pl.1and1-dns.org
ns-pl.1and1-dns.pl
ns-pl.1and1-dns.biz
ns-pl.1and1-dns.com

WEBSITE IMAGE

I identified that this website is operating the Apache operating system.

Fundacja Bądź Aktywny O nas i naszych działaniach

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacjabadzaktywny.org had the following in the homepage, "Fundacja powstała 13 stycznia 2014." We analyzed that the website stated " Pobudzanie i wspieranie aktywności społeczności lokalnych,." It also stated " Nauka, edukacja, oświata i wychowanie dzieci, młodzieży, dorosłych,seniorów,. Promowanie idei uczenia się przez całe życie, włączając w to szkolnictwo zawodowe oraz kształcenie nieformalne,. Organizowanie pomocy społecznej, w tym pomocy ludziom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin,."

VIEW OTHER WEBSITES

Strona główna

XI Międzynarodowy Konkurs Baletowy Złote Pointy 2018. 22 października 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie odbędzie się premiera bajki. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Wakacje w Studio Tanecznym Fundacji Balet.

Fundacja Bo Cię Kocham

Fundacja Bona Fide - Fotoblog

Obraz Wojciecha Zająca, pt. Niedziela, 2 września 2012. Roku odbył się w gościnnych progach Akademii Muzycznej w Krakowie koncert charytatywny pt. Hanka Wójciak, akompaniament Małgorzata Śmietana,. Michał Kutnik, akompaniament Kristina Kutnik,. Bożena Zawiślak-Dolny, akompaniament Kristina Kutnik,. Konrad Szota, akompaniament Waldemar Król,. Wiesław Nowak, akompaniament Kristina Kutnik,.

Fundacja Pomocy Zwierzętom - Pomoc dla owczarków podhalańskich

Tak jak w ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę z organizacją, która udostępnia naszym sympatykom zupełnie darmowy, łatwy w obsłudze, intuicyjny program do rozliczania rocznego podatku- Pitax. Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Zachęcamy do wspierania naszych podopiecznych.

BOŚ Fundacja - Fundacja BOŚ

Pyszne przepisy na Wielkanoc od Fundacji BOŚ. Przygotujcie wielkanocne śniadanie razem z nami! Zapraszamy na portal PlanujeGotuje. GREEN DAYS 2018 - ZAPRASZAMY NA STOISKO FUNDACJI. Ekolog, autor i współautor prac badawczych, projektowych i studialnych z zakresu ochrony środowiska.